| Tloušťka: | 2 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 2000 mm x 1500 mm |
| Volná plocha: | 29 % |
| Hmotnost: | 12,15 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 22 mm |
| Můstek: | 21 mm |
| Typ oka: | šestihranné |
| Délka oka: | 150 mm |
| Šířka oka: | 56 mm |
| Materiál: | hliník Al99,5 ENAW1050H24 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | T__B__THX50560210020020001500 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.