| Tloušťka: | 1,5 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 2000 mm x 1500 mm |
| Volná plocha: | 20 % |
| Hmotnost: | 30,28 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 13 mm |
| Můstek: | 15 mm |
| Typ oka: | šestihranné |
| Délka oka: | 100 mm |
| Šířka oka: | 35 mm |
| Materiál: | ocel DC01 - DC05 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650101201 |
| Kód produktu: | T__O__THX00350150015020001500 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.