| Rozměry: | 800 mm x 1000 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 17,4 kg |
| Materiál: | ocel DD11 / S235 |
| Typ: | Lisovaný |
| Oko: | 33x33 mm |
| Páska: | 30x2 mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | R__O__R2330330300020008001000 |
Rošty jsou vždy v jednom směru nosné (nosná páska) a ve druhém nenosné (výplňová páska). První udávaný rozměr formátu je nosný.
Ocelové lisované rošty se vyznačují svojí nízkou hmotností, variabilitou provedení, vysokým procentem volné plochy, čímž minimálně zabraňují prostupu světla a vzduchu. Běžně se vyrábí z žárově zinkované oceli, surové oceli, nerezu přírodním, mořeném nebo leštěném. Vyrobíme i atypické tvary roštů s úkosy, výřezy pro trubkové a jiné vedení. Zašlete nám výkres nebo náčrt.
Atypické tvary je možné vyrobit pro všechny typy roštů. Zašlete nám poptávku.