| Rozměry: | 900 mm x 1000 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| Materiál: | ocel DD11 / S235 |
| Typ: | Svařovaný |
| Oko: | 34x38 mm |
| Páska: | 30x2 mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | R__O__R2340380300020009001000 |
Rošty jsou vždy v jednom směru nosné (nosná páska) a ve druhém nenosné (výplňová páska). První udávaný rozměr formátu je nosný.
Svařované ocelové rošty jsou vhodné, za předpokladu odpovídajícího nadimenzování, k použití jako pojezdové. Jsou vhodné pro využití v průmyslových či stavebních objektech