| Rozměry: | 1000 mm x 270 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,7 kg |
| Materiál: | ocel DD11 / S235 |
| Typ: | Lisovaný |
| Oko: | 33x33 mm |
| Páska: | 35x2 mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | R__O__S2330330350020010000270 |
Lisované schodišťové stupně jsou tvořeny mřížovým ocelovým roštem odpovídajícím normě DIN 24537. Nášlapná hrana je vyztužena speciálním profilem s protiskluzovou úpravou s dvouřadým děrováním. Lisované schodišťové stupně odpovídají normě DIN 24531. Schodišťové stupně se upevňují do konstrukce schodů (schodnic) za bočnice stupně, které jsou připraveny pro uchycení 2 x 2 šrouby M12.Tyto šrouby nejsou součástí balení.
Detailní popis naleznete v katalogu Ocelové rošty.