| Rozměry: | 1000 mm x 240 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 7,9 kg |
| Materiál: | ocel DD11 / S235 |
| Typ: | Svařovaný |
| Oko: | 34x38 mm |
| Páska: | 30x3 mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | R__O__S2340380300030010000240 |
Přípustné bodové zatížení svařovaného schodišťového stupně činí 1,5 kN ve středu nástupu na rošt o velikosti plochy 100 x 100 mm, při maximálním průhybu 1/300 světlé rozteče, nejvýše však 6 mm.