| Rozměry: | 1200 mm x 240 mm |
|---|---|
| Hmotnost: | 8,7 kg |
| Materiál: | ocel DD11 / S235 |
| Typ: | Svařovaný |
| Oko: | 34x38 mm |
| Páska: | 40x2 mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | R__O__S2340380400020012000240 |
Nabízené schodišťové stupně splňují parametry pochozího zatížení.