| Tloušťka: | 1 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1250 mm x 2500 mm |
| Volná plocha: | 63 % |
| Hmotnost: | 9,2 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 3 mm |
| Můstek: | 1,5 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 16 mm |
| Šířka oka: | 8 mm |
| Materiál: | nerez 1.4301 - 1.4307 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | T__N__TR160080015010012502500 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.