| Tloušťka: | 2 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 73 % |
| Hmotnost: | 8,19 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 6 mm |
| Můstek: | 3 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 62,5 mm |
| Šířka oka: | 23 mm |
| Materiál: | nerez 1.4301 - 1.4307 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650100426 |
| Kód produktu: | T__N__TR625230030020010002000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.