| Tloušťka: | 0,7 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 11 % |
| Hmotnost: | 4,12 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 0,7 mm |
| Můstek: | 1,4 mm |
| Typ oka: | kruhové válcované |
| Délka oka: | 10 mm |
| Šířka oka: | 7,6 mm |
| Materiál: | pozink DX51D+Z - DX55D |
| Vhodné pro: | interiér |
| Kód produktu: | T__P__FE100076014007010002000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.