| Délka: | 2500 mm |
|---|---|
| Drážka: | 2 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Hmotnost: | 1,3 kg |
| Materiál: | Ocel S235 |
| Typ: | "U" profil |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | D__O__PU000000000015020222500 |
Ocelové lemovací profily můžete dále různě povrchově upravovat např. žárovým zinkem, práškovou barvou, nátěry. Naše nejširší nabídka lemovaných profilů s kruhovým, čtvercovým a obdélníkovým průřezem umožní každému zákazníkovi dosáhnout požadovaného designu a bezpečnostní funkce.
Doporučujeme povrchově upravit.