| Tloušťka: | 2 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1250 mm x 2500 mm |
| Volná plocha: | 78 % |
| Hmotnost: | 10,67 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 2 mm |
| Můstek: | 2,5 mm |
| Typ oka: | čtvercové válcované |
| Délka oka: | 30 mm |
| Šířka oka: | 23 mm |
| Materiál: | ocel DC01 - DC05 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | T__O__FQ300230025020012502500 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.
Nutno povrchově upravit