| Délka: | 3100 mm |
|---|---|
| Drážka: | 5,7 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Hmotnost: | 4,65 kg |
| Materiál: | ocel DD11 - DD14 / S235 |
| Typ: | WG 30x30mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | D__O__PW000000000015030303100 |
Ocelové lemovací profily můžete dále různě povrchově upravovat např. žárovým zinkem, práškovou barvou, nátěry.
Nutno povrchově upravit