| Tloušťka: | 3 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 1200 mm |
| Volná plocha: | 23 % |
| Hmotnost: | 21,8 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 9,1 mm |
| Můstek: | 5 mm |
| Typ oka: | šestihranné |
| Délka oka: | 47 mm |
| Šířka oka: | 13 mm |
| Materiál: | ocel DD11 - DD13 / S235 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650100471 |
| Kód produktu: | T__O__TH470130050030010001200 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.