| Tloušťka: | 3 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1250 mm x 1600 mm |
| Volná plocha: | 23 % |
| Hmotnost: | 36 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 5 mm |
| Můstek: | 5 mm |
| Typ oka: | šestihranné |
| Délka oka: | 47 mm |
| Šířka oka: | 13 mm |
| Materiál: | ocel DD11 - DD13 / S235 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650101256 |
| Kód produktu: | T__O__TH470130050030012501600 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.