| Tloušťka: | 3 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 80 % |
| Hmotnost: | 11,3 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 5,9 mm |
| Můstek: | 3 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 62,5 mm |
| Šířka oka: | 25 mm |
| Materiál: | ocel DD11 - DD14 / S235 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | T__O__TR625250030030010002000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.
Nutno povrchově upravit