| Tloušťka: | 3 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1250 mm x 2500 mm |
| Volná plocha: | 80 % |
| Hmotnost: | 17,6 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 5,9 mm |
| Můstek: | 3 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 62,5 mm |
| Šířka oka: | 25 mm |
| Materiál: | ocel DD11 - DD13 / S235 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650101447 |
| Kód produktu: | T__O__TR625250030030012502500 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.
Nutno povrchově upravit