| Délka: | 3000 mm |
|---|---|
| Drážka: | 1,7 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Hmotnost: | 3,81 kg |
| Materiál: | nerez 1.4301 - 1.4307 |
| Typ: | E 30x20 mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | D__N__PE000000000015030203000 |
Ocelové lemovací profily můžete dále různě povrchově upravovat např. žárovým zinkem, práškovou barvou, nátěry.