| Délka: | 3000 mm |
|---|---|
| Drážka: | 1,7 mm |
| Tloušťka: | 1,5 mm |
| Hmotnost: | 3,9 kg |
| Materiál: | ocel DD11 - DD13 / S235 |
| Typ: | E 30x20 mm |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | D__O__PE000000000015030203100 |
Ocelové lemovací profily můžete dále různě povrchově upravovat např. žárovým zinkem, práškovou barvou, nátěry.
Nutno povrchově upravit.