| Délka: | 3100 mm |
|---|---|
| Drážka: | 7,5 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Hmotnost: | 7 kg |
| Materiál: | ocel DD11 - DD13 / S235 |
| Typ: | WG40 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | D__O__PW110200500020040403100 |
Perforovaná verze oblíbeného profilu. Díky speciálně navrženým otvorům je lemovací profil vhodný například jako spodní lem výplně, snižující riziko koroze způsobené zatečením vody do rámu. Kreativní zákazník najde i další uplatnění otvorů, například možnost bočního zavěšení.
Ocelové lemovací profily můžete dále různě povrchově upravovat např. žárovým zinkem, práškovou barvou, nátěry.
Nutno povrchově upravit.