| Tloušťka: | 0,8 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 63 % |
| Hmotnost: | 1,62 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 2,5 mm |
| Můstek: | 1,5 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 16 mm |
| Šířka oka: | 8 mm |
| Materiál: | hliník Al99,5 ENAW1050H24 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| Kód produktu: | T__B__TR160080015008010002000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.