| Tloušťka: | 2 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 66 % |
| Hmotnost: | 10,5 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 6,1 mm |
| Můstek: | 3 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 50 mm |
| Šířka oka: | 18 mm |
| Materiál: | ocel DC01 - DC05 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650101492 |
| Kód produktu: | T__O__TR500180030020010002000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.