| Tloušťka: | 3 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1250 mm x 2500 mm |
| Volná plocha: | 39 % |
| Hmotnost: | 44,8 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 10,7 mm |
| Můstek: | 7 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 62,5 mm |
| Šířka oka: | 23 mm |
| Materiál: | ocel DD11 - DD13 / S235 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650100884 |
| Kód produktu: | T__O__TR625230070030012502500 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.