| Tloušťka: | 2 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 2000 mm x 1500 mm |
| Volná plocha: | 50 % |
| Hmotnost: | 23,55 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 6 mm |
| Můstek: | 3 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 42 mm |
| Šířka oka: | 12 mm |
| Materiál: | ocel DC01 - DC05 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650100723 |
| Kód produktu: | T__O__TR420120030020020001500 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.