| Tloušťka: | 0,5 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 46 % |
| Hmotnost: | 4,2 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 0,5 mm |
| Můstek: | 0,8 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 6 mm |
| Šířka oka: | 3 mm |
| Materiál: | ocel DC01 - DC05 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650100563 |
| Kód produktu: | T__O__TR060030008005010002000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.