| Tloušťka: | 3 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1250 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 60 % |
| Hmotnost: | 23,6 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 7,9 mm |
| Můstek: | 4 mm |
| Typ oka: | kosočtvercové |
| Délka oka: | 62,5 mm |
| Šířka oka: | 20 mm |
| Materiál: | ocel DD11 - DD13 / S235 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650101416 |
| Kód produktu: | T__O__TR625200040030012502000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.