| Tloušťka: | 1,5 mm |
|---|---|
| Rozměry: | 1000 mm x 2000 mm |
| Volná plocha: | 66 % |
| Hmotnost: | 7,9 kg |
| Korigovaná orientační výška: | 4 mm |
| Můstek: | 2,5 mm |
| Typ oka: | čtvercové |
| Délka oka: | 25 mm |
| Šířka oka: | 15 mm |
| Materiál: | ocel DC01 - DC05 |
| Vhodné pro: | interiér, exteriér |
| EAN: | 8596650100532 |
| Kód produktu: | T__O__TQ250150025015010002000 |
Otočení ok na tabuli tahokovu: Délka oka (větší rozměr) je souběžná s prvním rozměrem ve formátu.
Údaj korigovaná výška tahokovu je pouze orientační. Tato hodnota je naměřena na středu tabule, po stranách tabule je uváděná hodnota vždy vyšší.